O kancelarii

Kancelaria Prawna Janoś Dryll została utworzona przez radcę prawnego Ryszarda Janosia oraz radcę prawnego Roberta Pawłowskiego w maju 2000 roku i funkcjonowała pod nazwą Janoś & Pawłowski sp. j. W 2010 roku do grona wspólników dołączył wieloletni współpracownik Kancelarii - radca prawny Adam Dryll.

Naszymi klientami są przede wszystkim przedsiębiorcy, zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Są to renomowane przedsiębiorstwa, znane w całym kraju, w gronie których znajdują się również spółki giełdowe. Większość klientów, z którymi rozpoczynaliśmy współpracę w początkowym okresie działania Kancelarii współpracuje z nami do dziś. Mamy wielką satysfakcję z tego, że mogliśmy być uczestnikami ich rozwoju i sukcesu. Obecnie w Kancelarii zatrudnionych jest siedmiu prawników, w większości radców prawnych. Mając na względzie podwyższenie profesjonalizmu i poziomu specjalizacji nasi prawnicy działają w dwóch zespołach:

  • spraw spornych – zajmujący się prowadzeniem postępowań sądowych w tym reprezentacją Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, arbitrażowymi oraz Sądem Najwyższym
  • analiz prawnych – zajmujący się opiniowaniem stanów faktycznych, sporządzaniem projektów dokumentów korporacyjnych, rejestrowych, umów, negocjacjami i doraźnym doradztwem prawnym w zakresie prawa materialnego.

Świadcząc usługi o najwyższym poziomie oferujemy również możliwość kompleksowej obsługi w języku angielskim.

Na terenie Warszawy prócz biura głównego przy ul. Skwer Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego prowadzimy biuro zlokalizowane u Klienta, aby nasi prawnicy mogli pozostawać stale do Jego bezpośredniej i wyłącznej dyspozycji.

Kontakt
zobacz więcej